Trečiojo amžiaus universitetas pradėjo devintuosius mokslo metus

TAU

Į naujų mokslų metų šventę Lazdijų krašto muziejaus kiemelyje vakar jau devintąjį kartą studentus kvietė Lazdijų trečiojo amžiaus universitetas.

Gausiai susirinkusius žinių bei atradimų pasiilgusius senjorus sveikino Lazdijų rajono savivaldybės merė Ausma Miškinienė, kuri džiaugėsi galėdama švęsti kartu ir linkėjo ne tik smagių ir įspūdžių kupinų mokslo metų, bet ir kuo daugiau progų pabūti drauge. Merė A. Miškinienė senjorus pradžiugino itin praktiška dovana – pilna pintine skanumynų, medaus ir žolelių arbatos, kad mokslai saldesni būtų.

Susirinkusius į šventę dainomis pasitiko Lazdijų trečiojo amžiaus universiteto moterų ansamblis, vėliau visus džiugino nuotaikingai nusiteikę Druskininkų Bočiai, kurie dovanojo linijinius šokius ir kvietė visus šokti kartu.

Skambiomis melodijomis šventę papuošė iš Punsko atvykęs ansamblis „Tėviškės aidai”.

Šventės metu studentai vaišinosi ir nuo šaltuko gynėsi Lazdijų turizmo centro virtu gardžiu karštu troškiniu. Apie šilumą susirinkusiems į naujų mokslo metų šventę pagalvojo ir Lazdijų švietimo centro direktorė Eglė Mačionienė, visiems padovanojusi šiltukus.

Direktorė E. Mačionienė dėkojo šventę papuošusiems Druskininkų BOČIAMS bei Punsko ansambliui „Tėviškės aidai“ už prasmingą ir ilgametę bendrystę, šiltą bendravimą bei dovanojamas širdį paliečiančias gražiausias emocijas.

Po gardžių vaišių renginio vedėja Marceliutė (Daiva Andruškevičienė) visus senjorus pakvietė į šokių aikštelę ir rytinis šaltukas liko tik prisiminimuose. Linksmai šokiais ir dainomis pasibaigęs renginys užpildė Lazdijų krašto kiemelį senjorų šypsenomis ir šventine nuotaika.

Devintus mokslo metus skaičiuojantis Trečiojo amžiaus universitetas – tai vieta, kur renkasi bendrystės jausmo pasiilgę, žingeidūs ir aktyvūs senjorai. VšĮ Lazdijų švietimo centro įsteigtas Lazdijų trečiojo amžiaus universitetas įkurtas 2013 metais.

Foto: Aldas Liaukus